Eesti РусскийEttevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm aitas 5. juunist 2014 kuni 4. juunini 2015 Amereta Clean OÜ-l soetada põhivara.
Suured tänud EAS'le!AMERETA CLEAN PUHASTAB JA KAITSEB TEIE SILLUTIST!

     
 
Amereta Clean OÜ pakub kvaliteetset puhastus-ja hooldusteenust kivipindadele (kivisillutised, betoonpinnad jm) ja erinevatele puitpindadele (palkmajad, terrassid, põlenud puit jm). Puhastame ka skulptuure ning hauakive. Talveperioodil puhastame laevapõhju.

     
 
 
 
     

Lisaks puhastus- ja hooldusteenusele pakume kaitset sillutisele, kasutades Resiblock'i tooteid, mis on hetkel nr. 1 Euroopas. Sillutis töödeldakse Resiblock'i toodetega, mis puhastab pinna jättes sellele kaitsekihi. Takistab umbrohu kasvu ja sipelgapesade tekkimist ning kaitseb plekkide eest. Resiblock'i kasutades võime kindlalt väita, et sillutis, mis selle tootega töödeldud, on hooldusvaba aastateks.

Amereta Clean OÜ kasutab kvaliteetseid tooteid (www.resiblock.com) ja uusimaid masinaid (www.mosmatic.com). Meie motoks on tagada vaieldamatult parim teenuse ostutamine. Meie masinatel ja toodetel on olemas vastavad sertifikaadid.